Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu başlıklı konu hakkında detaylar ve Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu başlığı altında toplandı.

Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu :

Setrms 2020 Sonbahar Kış

Yanlış bahar
Kış güneşi
Yoruldum her bulduğumda
Kaybetmekten seni
Kıyamete kadar
Kapattım kalbimi

Azar coşar deli gönül
Bu gözler ah neler görür
Hasret bana göre değil
Özlemin içimde
Yine seni büyütür ..Tarkan çok güzel söylemiş..”Setrms” Kış Güneşi 2020 Koleksiyonunu hazırlamış..Eylül ayı beraberinde yeni sezon koleksiyonlarınu hazırlamış markaların taze kış kreasyonlarını ortaya çıkarmış olduğundan daha evvel bahsetmiştik.Setrms 1 milyon takipçisi ile adı devamlı yükselişte, tesettüre altın harflerle ismini yazdıran değerli markalarımızdandır. Hanımların şıklık yarışına bu kış sezonunda ivme kazandıracak bir firma tablosu çiziyor.

Setrms Kış Abiye Modeller

Setrms Kış Güneşi Koleksiyonu ’nda Neler Var?

Özel dokulu kumaş kalitelerinden yana tercih yapan, aynı zamanda renklerin canlılığından vazgeçmeyip kış mevsiminin kasvetinden bizi uzak tutmak için bir hayli yorulmuş tecrübeli ekibin ellerinden çıkmış emek koleksiyonu ile sizleri birazdan baş başa bırakacağız. Yaz mevsimi bitmiş olabilir, ama içinizi ısıtacak modeller “Setrms Kış Güneşi”ile tekrar hayat bulacak.Hem muhafakar giyimi de yalnız bırakmayan, hem de tesettür giyimine oldukça yaratıcı ve ölçülü formlar kazandıran Setrms ’de kaban,tunik,etek, abiye,ferace,elbise,hırka,pardesü,kap ve panço gibi ürünler olmak üzere aradığınız ürünleri daha enerjik bulacaksınız, bizden söylemesi..

Kış havasını ille de melankolik ve dramatik geçirmek zorunda değiliz, işte bunun için Setrms deyimi yerindeyse şıklığınıza şıklık katacak modeller ile hayatınızı çalkalayacak gibi duruyor. İddialı deriler, özel baskılar ve parçalı kumaşlar, kadifelerin saray ışıltısı, asimetrik kesimler ve modern kalıplar ayrıcalığınızı daha cazibeli göstermek için hazırlanmış. Bu kıştan beklentiniz nedir bilmiyorum, ama Setrms ’den aldığınız coşku ve göz alıcı şıklıkla hiç kuşkusuz kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bordo, mor, lacivert, hardal sarısı, grinin elli tonu, çarpıcı siyah ve mavi iç karartıcı kıştan çok uzak bir mevsim vaad ediyor.

Setrms 2020

Asil bir kış geçirebilir, renklerden ödün vermeden yeni bir kış gardrobunun sahibi olabilirsiniz. Markanın çok sayıda kıyafet üretimi gerçekleştirdiğini ve sadece katalog özel çekimlerini yayınladığımızı bilmenizi isterim. Zamanın her anında kullanabileceğimiz parçalar, bu sezon dolaplarınızda kendisine yer bulacağa benziyor. Setrms Kış Güneşini seyretmeye ne dersiniz?

Setrms 2020 Sonbahar Kış Modelleri

benzer kategori içerikleri, Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu konusu hakkında bilgiler, Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu açıklaması, Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu haberi, Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu görselleri, Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu iletişim, Setrms 2020-2020 Kış Koleksiyonu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty one − forty =