Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri başlıklı konu hakkında detaylar ve Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri başlığı altında toplandı.

Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri :

Astrologların doğal afetler ve şiddet olayları konusunda uyardıkları 20 Mart Güneş tutulması, bugün saat 11:36’da Balık burcunda gerçekleşecek. Yılın ilk güneş tutulması, burçların hiç beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabileceğini vurguluyor. Okuyacağınız yorumların 31 Mart tarihine kadar geçerli olacağını unutmayın.

Dini konuların, ev, aile ve çocuk kavramlarının ön plana çıkacağı 20 Mart Güneş tutulmasından burçlar nasıl etkilenecek? Yorumları okurken yükselen burcunuza da göz atmayı unutmayın!

Koç burcu

Hayatınızda aklınıza gelemeyen olaylarla karşılaşabilirsiniz. 20 Mart’ta gerçekleşecek tutulma bilinçaltınızı etkileyecek. Bu nedenle rüyalarınız berraklaşabilir ve mesaj içeren rüyalar görebilirsiniz. Tutulma sağlıkla ilgili konuları da gündeme getirebilir bu dönemde bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir, ayak ve ayaklarınızla bağlantılı hastalıklarla karşılaşabilirsiniz. Mart sonu Nisan başı gibi ani bir seyahat gündeme gelecek.

Boğa burcu

20 Mart tutulması arkadaşlarınızı ve iş çevrenizi etkileyecek. Bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilir ya da farklı çevrelere girebilirsiniz. Yaşça büyük yakınlarınızdan ummadığınız destekler alabilirsiniz. Bir süredir hayatından bunalan Boğa burçları bu dönemde hayatlarında yeniliklere yer açabilir. Çevre değişikli kariyer anlamında da yeni fırsatlar sunacaktır.

İkizler burcu

Kariyer evinizde gerçekleşen 20 Mart tutulması iş konusunda kafanızın karıştığı bir döneme işaret ediyor. Aile büyükleriniz ve iş yerindeki üstlerinizle anlaşmazlıklar yaşayabilir ya da onların sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlık ilişkileriniz de sınavdan geçecektir. Sakin ve sabırlı olmaya dikkat etmelisiniz.

Yengeç burcu

Güneş tutulması yurt dışı, uzaklar ve eğitimle ilgili konuları ön plana çıkaracak. İş arayan Yengeçler yurt dışı bağlantılı bir şirkette iş bulabilirler. Çalışan Yengeçler de iş yerindeki yapısal değişikliklerle karşılaşabilirler. Tez ve sınav gibi konularda olumlu haberler alabilirsiniz.


Aslan burcu

Güneş tutulması ufak kazalar ve hastalıklar yaşamanız konusunda sizleri uyarıyor. Önümüzdeki 6 ay boyunca finansal anlamda nasıl bir destek arıyorsanız, kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Başkalarının para kaynaklarından rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Kredi, burs, miras ve borç para alabilirsiniz. Tutulma döneminde hayatınızın yeni bir evresine girdiğinizi hissedeceksiniz.

Başak burcu

İlişki konularını etkileyen Güneş tutulması, kötü giden evlilik ya da aşk ilişkilerinizin sonlanmasına sebep olabilir. Taşınma ya da ev satın alma gibi durumlar gündeme gelirken, akrabalık ilişkiniz olan kişilerden büyük ve umulmadık destekler görebilirsiniz.

Terazi burcu

İş alanınızı etkileyecek Güneş tutulması ile çalışma koşullarınızda değişiklikler oluşabilir. Daha çok çalışıp kendinize daha az zaman ayırmanız söz konusu olabilir. İşinizle alakalı yeni cihazlar alabilirsiniz. Bu dönemde sizden saklanan bazı sırlar açığa çıkabilir, duyduklarınıza şaşırabilirsiniz.

Akrep burcu

Bekâr Akreplere güzel haber: Aşk kapınızda! Bu dönemde başlayacağınız ilişkiler uzun solukludur ve hayatınızda kalıcı izleri olacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyen Akrepler de bu dönemde güzel haberler alabilirler. Hali hazırda flörtü olanlar ise ilişkilerinde kopma noktasına gelebilirler.

Yay burcu

Güneş tutulması aile ve aile büyüklerinizle ilgili sağlık sorunlarına işaret ediyor. Aile bireylerinin hastalıkları bu dönemde geçici olarak endişelenmenizi sağlayabilir. Evinizde beklenmedik tadilatlar, tamirat ve arızalar yaşayabilir, bunların çözümü için çareler arayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Ani seyahatler, sürpriz gelişmeler ve kararlar Oğlakları şaşırtmaya hazırlanıyor. Oğlakların yakın çevreleriyle artan iletişimlerini belirginleştiren tutulma ile internet projeleri, blog ve reklam gibi konularda da şanslı gelişmeler yaşanabilir.

Kova burcu

Kovalar bu dönemde parasal konulara yoğunlaşıyorlar. Yeni para kaynakları bulabilir, beklemediğiniz gelirler elinize ulaşabilir. Tutulma sürprizlere işaret ettiğinden ani bir harcama da bütçenizi alt üst edebilir. Tutulmayı izleyen 15 günde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

Balık burcu

Tutulma sizin burcunuzda gerçekleşiyor! Hayatınızda yeni ve güzel başlangıçlara adım atabileceğiniz bu süreçte dileklerinizin gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Bu dönemde dış görünüşüz ve stilinizle ilgili değişimler de yapabilirsiniz. Çevrenizde aranılan biri olacağınız ve yıldızınızın parladığı bir dönemdesiniz.

benzer kategori içerikleri, Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri konusu hakkında bilgiler, Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri açıklaması, Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri haberi, Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri görselleri, Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri iletişim, Güneş Tutulması’nın burçların üzerindeki etkileri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ ten = 18