Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı başlıklı konu hakkında detaylar ve Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı başlığı altında toplandı.

Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı :

Milano merkezli moda evinin Orta Doğu piyasası için planladığı koleksiyonda, markanın normalleşen harekâta ve çiçek desenleri uzun giysi, pardesü ve baş örtüleriyle buluşturuldu.

Dolce & Gabbana tesettürlü bayanlar için ürettiği koleksiyonu bu yılın Ekim ayında piyasaya çıkaracak. İtalyan çizgilerinin tutucu stille birleştiği koleksiyonda birbirinden şık pardesü, ağabeye ve başörtüler bulunuyor. Koleksiyonda ters ve baskın renklerin egemen olduğu görüldü.

Maliyetler 7 bin dolara kadar çıkıyor

Moda beğenirler Dolce & Gabbana’nın bu yeni koleksiyonundaki her bir mahsule 695 dolar ila 7 bin dolar arasında değişen maliyetlerle sahip olabilecek.

benzer kategori içerikleri, Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı konusu hakkında bilgiler, Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı açıklaması, Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı haberi, Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı görselleri, Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı iletişim, Dolce & Gabbana tesettür koleksiyonunu tanıttı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty three − = thirteen