Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları başlıklı konu hakkında detaylar ve Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları başlığı altında toplandı.

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları :

Tesettürlü bayanların en çok zorlandıkları konu eşarp bağlarken sıkıntı yaşamaları, aynanın karşısında saatlerini bu şekilde geçirmeleridir. Bu nedenle eşarp bağlayan bir bayanın eğer bir işi var ise bunu zaman öldürmeden yapmasını bilesi gerekir.
tarz-esarp-baglama
Yanlış bağlanan eşarplar giyim şeklini de bozabilir. Kadın yakaladığı kombini dört dörtlük yapabilmelidir. Bunun için eşarp tesettürlü bayanın en dikkat edeceği konudur. Kapalı yaşamın en güzel parçası olan eşarplar doğru bağlanıldığı sürece kadını asla yormaz.

Üstelik kadın o gün ne giyeceğine doğru karar verse bile, eşarbı yanlış bağlama yüzünden pot kırabilir. Bu olası durumların yaşanmaması için dikkat en önemli etkendir.

Bunun çizgisini geçmemek gerekir. Şimdi sizlere eşarp bağlamanın püf noktalarından bahsedeceğiz. Öncelikle eşarbı bağlamadan önce aldığınız eşarbın kumaş dokusuna dikkat ediniz. Kumaş seçim kaliteden katiyen taviz vermemeli, bağlama işleminde sizi zorlamamalıdır.

Kumaşın ipek dokuması çok önemlidir. Yüzde yüz ipek olması size bu işi kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır. İkinci kural ise, doğru renk seçimidir. Şimdi giyim furyanızda kombin işlemi ters düşmemeli birbirine zıt renkler asla kullanılmamalıdır.

Bu yüzden kıyafetinize uygun rengi yakaladığınızdan emin olunuz. Daha sonra bağlama işlemine geçtiğinizde eşarbı topuz yapma işlemi tutturmanız gerekir.

Saçınıza vereceğiniz topuz şekli eşarbın duruşunu ortaya çıkartacaktır. Bu yüzden saçınıza kullanacağınız topuz tokalarını tepeden yaparak o şeklin en iyi şekilde çıkmasına yardımcı olun. Eşarbı bağlamadan önce bonenizi takın.
desenli-trend-esarp-baglama
Bone kesinlikle düz bir renk olmalı ve eşarp ile uyumlu olmalıdır. Daha sonra eşarbınızı küçük bir iğneden destek alarak takma işlemine geçiniz. Eşarbı iki eşit şekilde çaprazlamasına bağlayarak bir iğne ile düşmemesine destek olunuz.
ilkbahar-esarp-baglama

Yüzünüzün şekline göre bağlama taktiğini öğrenin. Oval ve uzun yüzlülerde bağlama şekilleri farklı olabilir. Sizi aynada size en yakışan ,yüzünüz en iyi şekle sokan bağlama taktiğini kullanınız.

Eğer yinede bu konularda sıkıntı yaşıyorsanız artık internet sistemi ile bu videoları izleyerek birkaç pratik yapabilir, el hızınızı bu yöntem sayesinde geliştirebilirsiniz.

Eşarp bağlamanın püf noktaları dikkattir. Siz dikkatli olduğunuz sürece katiyen sorun yaşamazsınız. Bunun için temkinli davranmakta her zaman fayda vardır.

Tesettürlü bayanların en çok dikkat etmesi gereken konudur eşarp ve şallar. Bunun için giyim önceden belirlenmeli, kombin önceden hazırlanmalıdır.

Her şeyden emin olduktan sonra da bağlama taktiklerine geçilmelidir. Özellikle saçınızın uzun olması yapacağınız topuzda sizin için daha avantajlı olacaktır. Bunun için uzun saçı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları Resimleri
bayan-esarp-baglama

desenli-esarp-baglamatrend

esarp-baglama

esarp-baglama-model

esarp-baglama-modeli

esarp-baglama-modelleri

esarp-baglama-noktaları

esarp-baglama-teknigi

esarp-baglama-teknik

esarp-baglama-teknikleri

esarp-baglama-teknik-model

benzer kategori içerikleri, Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları konusu hakkında bilgiler, Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları açıklaması, Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları haberi, Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları görselleri, Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları iletişim, Eşarp Bağlamanın Püf Noktaları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ninety five − = eighty six