Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali başlıklı konu hakkında detaylar ve Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali başlığı altında toplandı.

Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali :

Desenler, çiçekler, puanlar bize renk getirir.Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali başlığıyla alakalı size en trend bilgileri sunmaktayız. Kış günü baharı, renkler içerisinde şıklık, spor, değişiklik, rahatlık kavrayışı getirir.

Her kadının dolabında zamanında sevip aldığı ama dolabını bekleyen, hiç giymediği belki de giymeye cesaret edemediği bir giysiyi vardır. Bu cesaret isteyen giysiler de genellikle desenli giysilerdir. Şık olmama, rüküş olmayı kabul edemeyen, bir gün dahi buna tahammül edemeyen bayanlar sade elbiseleri, desensiz, küpürsüz, çiçeksiz, baharsız elbiseleri seçim ederler. Sadeyi seçim ederek şık olurlar ama desen için zorunlu cesaretleri yoktur. Desenli bir elbise tamamen öz güven ister; yakıştırmak bir yana giymek dahi cesaret ister. Hoş desenli nazik bir kıyafet, bir etek hoş kombinlendiği zaman sizi en şık, en nazik, en göz akdikeni bayan haline getirebildiği gibi yanlış seçimlerle kombinlendiğinde sizi alaşağı da edibilir. Bunun için desenli elbise tercihinde kombinlemek ayrı bir itina, ayrı bir telaş; taşımak için ise yoğun bir çaba ister.

Seçtiğiniz desenli bir yüksek emin eteği, uygun tonlarda, özellikle pudra tonlarda bir gömlek ile bir triko ile eşleştirip, geçimli sade bir stiletto ile en şık olabilirsiniz. Takı tercihi desenli giysilerde mesele olabilir, seçeceğiniz takı mübalağalı durabilir, zati desenli bir elbise gözümüzü alırken birden fazla noktaya odaklanmak gerektirir. Karmaşa içinde kaybolursunuz, seçeceğiniz takı en az, en sade, en ayrıntısız ya da en minik olmalıdır. Seçeceğiniz başörtüsü, şal desenli bir kıyafet ile kombinleneceği vaziyette en hafif, en sade, tek renk olanı seçilmelidir. Diğer cinslisi ancak gözü yorar, şık vakam derken göz yorar, rüküş olursunuz. Desenin bile sadeliği hoştur.

Şayet seçeceğiniz şal, başörtü desenliyse; kombininiz sade olmalıdır. Özellikle desenli şal seçerken şahsın deri rengi, göz renki oldukça ehemmiyetlidir. Mor, turuncu gibi iddialı renkler toplandığında yalnızca bitkinlik oluşturabilir, kullanan birey şayet esmer ise bu vaziyet daha da mübalağalı olarak gözler önüne serilir. Tıpkı uygun olmayan bir yerde uygun olmayan bir makyaj yapmışsınız gibi sırıtır. Desenli eşarbınızı sade elbisenizle bir de hoş bağlama tarzı ile bağlarsanız sizden iyisi olmaz.

Desen yalnızca renkler kümesi ya da renklerin karmaşası değil, desenine, biçimine stiline göre çok başka bir tercih. Rengin yanın da çiçekli bahar kokulu bir yapı da kapsar desen mevzusu. Tabi ki çiçekli, bahar görünümlü gömleklerin yeri kalplerimizde ayrıdır her zaman ve bellim her bayan için bu böyledir. Bir çiçekli gömleği bir kot pantolonla; sade, desensiz bir keten pantolon; bir converse ile dahi taşırsınız. Şık olmanın yanında spor da olursunuz rahat da olursunuz. Özellikle çiçek işlemeli, yaka ve bilek ayrıntılı gömlekler, trikolar hoşça kombinlendiği zaman içlerimize bahar getiriyor.

Desen hoş kombinlendiği zaman sizi değişik kılar, hem şık hem yiğit görünürsünüz.

Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali Fotoğrafları

benzer kategori içerikleri, Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali konusu hakkında bilgiler, Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali açıklaması, Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali haberi, Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali görselleri, Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali iletişim, Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventy + = 79