Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? başlıklı konu hakkında detaylar ve Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? başlığı altında toplandı.

Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? :

uzun giysi modellerinden bir kıyafeti kısa kadının giymesi ortaya hoş olmayan bir görüntü çıkartabilir. Ya da deri renginin çok tersine bir kombin ile giyinen kadın yeniden şık giyinmiş sayılamaz. Moda dünyasının zengin yelpazesinde her kadının giyinebileceği değişik modellerden laf etmek olasıdır. Tabi ki kısa kadınların nasıl giyinebilecekleri hakkında da fikirlerin olduğunu söylemek olasıdır. Tesettürlü kadınlarda da aranan şıklığı daha iyi elde etmek için kısa kadınların kapalı giyimlerinde dikkat etmeleri gerekiyor.

Her şeyden evvel tesettürlü bir kadının boy farkı korumaksızın tesettür çizgisine geçimli elbise giymesi zorunluluktur. Bunun haricinde kalan kısım ise, iç elbise olarak giyinebilecekleri biçimlerde kendi istedikleri modellerde kendilerine daha çok yakışacak modelleri seçim etmeleri de ehemmiyetlidir. 

Topuklu pabuç giyin

Uzun boylu görünmek isteyen kısa boylu kadınlar, yeniden tesettür çizgisini bozmayacak biçimde topuklu pabuç giyebilirler. Ancak dikkat etmeleri gereken bir şey vardır o da giyecekleri topuklu kunduraların ses çıkartmaması ve giyilen giysinin altından kendini muhakkak etmemesi gerekiyor. İş tesettürlü kadınların giyimine gelince elbette dikkat edilmesi gereken mevzuların da söylenmesi gerekiyor. 

Topuklu Spor Ayakkabı

Topuklu Spor Pabuç

Yüksek muhakkak  Giysileri Seçim edin

Uzun boylu görünmek isteyen kadınlara değişik elbise alternatifleri olarak yüksek muhakkak giysileri giymeleri nasihat edilebilir. Kıyafetlerde fazla kullanılan bataryaya modasından bırakarak daha sade giyinmeniz, uzun boylu görünmeniz için ideal bir tercih olacaktır. Giysi ve ağabeye modellerinden, dış elbiseyi ferace modellerinde de bu alternatifleri kullanarak uzun boylu görünebilirsiniz.

Yüksek Belli Kıyafet Modelleri

Yüksek Muhakkak Elbise ModelleriYüksek Belli Kıyafet Modelleri Alvina

 

Yüksek Muhakkak Elbise Modelleri Alvina

İnce kemerleri Giysileri seçim edin

Boyu kısa olan kadınların giyimlerinde yaptıkları en büyük yanlışlık, yüksek muhakkak giysileri seçim etmeleridir. Hakikatinde bu modeller kısa olan boyu daha da kısa gösterir. Kemerin bir özelliği de bedeni ortadan ikiye ayırmasıdır. Karşıdan bakıldığında bu da boyun kısa olduğunu hemen göz önüne koyabilir. Bu sebeple kısa boylu kadınların giyimlerinde ince kemerli giysileri seçim etmeleri gerekiyor.

İnce Kemerli Kıyafetler

İnce Kemerli Giysiler

İnce Kemerli Kıyafetler Modanisa

İnce Kemerli Giysiler Modanisa

 

Büyük boy çantalardan bırakmalısınız

Günümüzde kısa kadınların giyimlerinde dikkat etmeleri gereken ehemmiyetli hususlardan biri de büyük çantaları kullanmamalarıdır. Aksesuar ya da lüzum halinde kullanılan çanta modellerini seçerken daha mini çanta modellerini seçim edebilirsiniz. Boyunuzun kısa olması belki de kasvet verebilir. Ancak bu cins çanta modellerinden uzak durduğunuzda da boyun kısalığını gözlerden uzak yakalayabilirsiniz.

Mini askılı Çanta Modelleri

Mini askılı Çanta Modelleri

Her kadın için farklı elbise modellerinin yer aldığı moda dünyasında, her deriye uygun, her kilo ve boya oturaklı elbise modellerini bulabilirsiniz. Yalnızca yapmanız gereken, görünmek istediğiniz gibi giyinmeniz olacaktır. Tüm bu kaidelere tesettür çerçevesinde uyduğunuz zaman istediğiniz gibi bir görünümü çok basitlikle elde edebilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? konusu hakkında bilgiler, Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? açıklaması, Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? haberi, Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? görselleri, Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? iletişim, Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + one =