Siğillerden sarımsakla kurtulun başlıklı konu hakkında detaylar ve Siğillerden sarımsakla kurtulun konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Siğillerden sarımsakla kurtulun başlığı altında toplandı.

Siğillerden sarımsakla kurtulun :

Siğil olarak bilinen ve cildimizin üst tabakasına bir virüsün yerleşmesi sonucu ortaya çıkan, iyi huylu deri kabartıları, çoğunlukla zararsız olsalar bile rahatsız edicidir. Ayrıca virüs kaynaklı oldukları için de bulaşıcı olabilirler. Özellikle el ve ayaklarda görülen siğillerden doğal bir ev ilacıyla kurtulabilirsiniz.

Sarımsak tedavisi

Birkaç diş sarımsağı su ile ezin ve bir macun kıvamına getirin. Bu macunu siğilin olduğu bölgeye uygulayın ve bir bandajla sarın. Birkaç saat sonra temizleyin ve siğil yok olana kadar işlemi tekrarlayın.

benzer kategori içerikleri, Siğillerden sarımsakla kurtulun konusu hakkında bilgiler, Siğillerden sarımsakla kurtulun açıklaması, Siğillerden sarımsakla kurtulun haberi, Siğillerden sarımsakla kurtulun görselleri, Siğillerden sarımsakla kurtulun iletişim, Siğillerden sarımsakla kurtulun bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + seven =