Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı başlıklı konu hakkında detaylar ve Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı başlığı altında toplandı.

Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı :

30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum, tarihi bir günün ardından, sizlere ülkemiz de değişen iktidari seçimler sonucunda 28 Ağustos 2020 günü 11.Cumhurbaşkanı ’mız Abdullah Gül ’ün makamındaki görevini, ülkemizin yeni 12. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ’a yeni görevini devretmesi ile Sayın Emine Erdoğan yeni “first lady”imiz olduğunu bildirmek isterim..

Emine Erdogan Hayrunnisa Gul Veda Resepsiyonu Kiyafetleri

Konuyla ilgili takiben bir haberimiz de “Nişantaşı Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü Araştırma Görevlisi Sümeyra Merve İlbak Tahmaz, Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül ’ün koyu renk takım elbise tercihlerini, açık ve yumuşak renkli kıyafetleriyle tamamlayan first laydlerin fotografik bir görünüm sağlamak adına iyi bir seçim yaptıklarını belirtti.

Tahmaz, “First ladylerimiz, günün anlam ve önemine uygun bir şekilde giyinmişti. Kıyafetleri her zamanki tarzlarına yakındı. Hem Emine Erdoğan ’ın hem de Hayrünnisa Gül ’ün yumuşak renkler kullandığı gözlerden kaçmadı. Emine Erdoğan, farklı olarak kendinden desenli, su yeşili renginde, geniş yakası olan bir ceket ile pantolonunu kombine ederken Hayrünnisa Gül de klasik tarzına yakın olan düz dar bir etek ve üzerinde asimetrik kesimleri olan bir ceket kullandı” ifadelerine yer verdi. “Hayrünnisa Gül ’ün gayet hafif bir makyajı vardı. Her iki hanımefendi de aksesuar kullanmamıştı. Ancak Emine Erdoğan ’ın ceketindeki düğmeler zaten aksesuar olabilecek tarzdaydı ve oldukça şıktı. Hayrünnisa Gül ise her zamanki sadeliğini korumuştu ve ceketinde sadece bir fermuar detayı vardı” diye konuştu.

First Lady Kıyafeti

Emine Erdoğan ve Hayrunnisa Gül ’ün Cumhurbaşkanlık Veda Resepsiyon kıyafetleride göz doldurmuştu. 11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ’ün Cumhurbaşkanlık makamındaki son günleri olan bu günlerde organize etmiş olduğu Cumhurbaşkanlık Veda Resepsiyonu‘nda bir çok devlet erkamı bir araya geldi. En çok merak edilen ise 12. Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ’eşi Emine Erdoğan ile Abdullah Gül ’ün eşi Hayrunnisa Gül ’ün giyecekleri kıyafetleriidi. Her ikiside gecenin en şıkları arasında olup tercih ettikleri kıyafetler yine göz doldurdu. Hayrunnisa Gül Hanım komple açık renkleri tercih etmiş, Emine Erdoğan Hanım ise daha çok koyu renkleri tercih etmiş olarak resepsiyon da bulundular.

Genelde sade ve fazla gösteriş bulunmayan kıyafetleri seçen, eşarp modeli olarak da boyundan bağlama modelini seçen Erdoğan, pahalı Louis Vuitton eşarplar kullanmayı tercih ediyor. Özel tasarım döpiyesleri ile dikkatleri üzerine çeken hanımefendi, yüzük saat ve çantasının uyumuna çok dikkat ediyor. Geçtiğimiz yıllara göre oldukça giyiminde değişim olduğu fark edilen Sayın Emine Erdoğan ’ın bundan böyle yeni makamında daha farklı görüneceğini tahmin ediyorum.

Emine Erdoğan ’ın Modacısı Kimdir ?

Sayın Erdoğan ’ın modacısının Elif Kavakçı olduğunu öğrendik. Kendine özgü farklı tesettür tasarımları ile Emine Erdoğan ’ı baştan aşağı yaratan kişi olduğu yönünde ki haberler aldığımız duyumlar arasındadır. ”Tesettürlü kadınların ihtiyaçlarına yönelik tasarımları ancak tesettürlü birisi yapabilir.” diyen Kavakçı ’nın geçtiğimiz aylarda Amerika ’da ilk kez düzenlenen bir tesettür giyim defilesinin altına imzasını atmıştır. Dallas ’ta düzenlenen bu defilenin özelliklerinden biri de yine ilk Spor tesettür kıyafetlere yönelik olmasıdır.

Sizleri yeni First Lady ’imiz Sayın Emine Erdoğan ’ın günümüzde kadar giymiş olduğu merak konusu olan giysilerinden derlediğimiz galeri ile baş başa bırakıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.(belki sizler de feyz alır, beğendiğiniz kıyafetleri kendinize diktirir ve ya kombinlemeyi uyarlarsınız)

Karşınızda Sayın Emine Erdoğan Kıyafetleri

benzer kategori içerikleri, Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı konusu hakkında bilgiler, Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı açıklaması, Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı haberi, Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı görselleri, Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı iletişim, Emine Erdoğan Kıyafetleri ve Tarzı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ninety two − = 89