Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı başlıklı konu hakkında detaylar ve Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı başlığı altında toplandı.

Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı :

20 gün boyunca şehir dışında olan koca eve döndüğünde karısının fotoğrafını çekti ve acı gerçekle tesadüfen karşılaştı.Fotoğrafa dikkatlice baktıktan sonra gördüğü detay onu şok etti. Çünkü yatağın altından bir göz ona doğru bakıyordu. Bu ne bir göz yanılması ne de bir ‘hayalet’ti.

Fotoğraftaki esrarangiz kişi eşinin onu aldattığı adamdı. Aldatılan koca eşine boşanma davası açtı ve fotoğrafı da kanıt olarak sundu.

Karanlıktan bakan ve görünmeyeceğini düşünen adam flaşın patlayacağını düşünememiş olacak ki fotoğrafta yakalanmaktan kurtulamadı. (Kaynak: ebaumsworld)

benzer kategori içerikleri, Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı konusu hakkında bilgiler, Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı açıklaması, Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı haberi, Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı görselleri, Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı iletişim, Bu fotoğrafı çektikten sonra eşinden boşandı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ eighty three = 89