Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler başlıklı konu hakkında detaylar ve Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler başlığı altında toplandı.

Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler :

1. Natürel olun

Suratınıza yalnızca nemlendiri sürün. Pahalı gelinliğinizin üstünde dudak boyası ya da fondöten kiri vazgeçmeyi istemezsiniz.

2. Bir çift topuklu pabuç bulundurun

Alışveriş için rahat pabuçlara gereksiniminiz olacak ama gelinliğinizle sınamak için bir çift topuklu kundurayı da yanınıza almayı umursamama etmeyin. Böylece düğün gününde nasıl görüneceğinizi gelinliği sınadığınızda görebilirsiniz.

3. Dostlarınıza müracaat etin

Kendi başınıza karar vermeniz bazen güç olabilir. İşte bütün bu esnada yanınızdaki dostlarınıza gereksiniminiz olacak. Onlardan samimi olmalarını ve sınadığınız her kıyafet için pozitif ya da olmusuz size bir fikir vermelerini isteyin.

4. Bir defter tutun

Alışveriş sırasında sınadığınız rakamsız gelinliği, mağaza adlarını, sınayıp da sevdiğiniz modeli sonradan unutmamak için kesinlikle bir deftere anekdot alın.

5. Dans

Mağazada gelinlik sınadıktan sonra içinde rahat edip etmediğinizi hakimiyet edin. Seçtiğiniz gelinlik düğününüzde dans etmenize mani olacak kadar dar ya da yırtmaçlı olmamalı. Düğün sizin düğününüz! Siz de herkes gibi dans edebilmelisiniz.

6. Aydınlatmaları hakimiyet edin

Mağazadaki ışıklarla gelinliğiniz çok değişik görünebilir. Güneş ışığına çıktığınızda gelinliğinizin aynı biçimde hoş ve bembeyaz görünmesine dikkat edin. Işıkların oyununa gelmeyin.

7. Resimler

Düğün günleri binlerce resminizin çekileceği günlerdir. Bu surattan resimlerde nasıl görüneceğinizi de hayal etmeye çalışın ve gelinlik tercihinizi buna göre yapın.

8. Bedeninizi kabullenin

Çok sevdiğiniz bir gelinliğin içine girebilmek için birkaç günlük ölümcül perhizlere netlikle müracaat etmeyin. Size uygun olan bir gelinliği seçim edin, ancak yeniden de stres gibi sebeplerden dolayı da 1-2 kilo kaybınız olursa da düğün günü gelinliğinize yapılacak minik ayarlamalarla gününüzü kurtarmanız muhtemel.

benzer kategori içerikleri, Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler konusu hakkında bilgiler, Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler açıklaması, Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler haberi, Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler görselleri, Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler iletişim, Yanılgısız gelin olmak için altın kaideler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = one