Trend Konular kategorisinde yayınlanan Sibel Can evleniyor başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Sibel Can evleniyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Sibel Can evleniyor başlığı altınd bulabilirsiniz.

Sibel Can evleniyor hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Şarkıcı Sibel Can, Monaco’da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngilizişadamıyla evlenmeye karar verdi…

Sibel Can evleniyor hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Şarkıcı Sibel Can, Monaco’da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngilizişadamıyla evlenmeye karar verdi. İkili evlilik hazırlıklarına da başladı. Nikah tarihi olarak Ramazan Bayramı sonrasını belirleyen Sibel Can, moda tasarımcısı Nur Yerlitaş’a gelinlik siparişi de verdi. Şarkıcı, beyaz ve sade bir gelinlik istedi.

NIKAH FRANSA’DAKİ EVİNDE

Nikah ise Sibel Can’ın Fransa’nın turistik bölgesi Cote d’Azur’daki evinde yapılacak. Klasik Fransız mimarisinin güzel örneklerinden biri olan evdeki düğüne Can’ın yakın çevresinden 40 kişi katılacak.

Sibel Can, 1988 yılında evlendiği Hakan Ural’dan 1999 yılında boşanmıştı. Bu evliliğinden bir oğlu ve bir kızı olan şarkıcı, 2000 yılında da müteahhit Sulhi Aksüt ile evlenmişti. Can’ın 10 sene süren bu evlilikten de bir oğlu bulunuyor.

Açlık Akbaş Kuvvet/Özgürlük Kelebek

{Makaleler} kategori içerikleri, Sibel Can evleniyor konusu hakkında bilgiler, Sibel Can evleniyor açıklaması, Sibel Can evleniyor haberi, Sibel Can evleniyor görselleri, Sibel Can evleniyor iletişim, Sibel Can evleniyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

41 + = forty two