Trend Konular kategorisinde yayınlanan Milyon dolarlık yılın düğünü başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Milyon dolarlık yılın düğünü konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Milyon dolarlık yılın düğünü başlığı altınd bulabilirsiniz.

Milyon dolarlık yılın düğünü hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Kim Kardashian ve ünlü şarkıcı Kanye West dünyanın en pahalı düğünlerinden birini yapmaya hazırlanıyor. Business Insider’ın haberine göre, düğünün maliyeti 2 milyon dolarlık gelinlik de dahil 9 milyon doları bulacak…

Milyon dolarlık yılın düğünü hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Kim Kardashian ve ünlü şarkıcı Kanye West dünyanın en pahalı düğünlerinden birini yapmaya hazırlanıyor.

Business Insider’ın haberine göre, düğünün maliyeti 2 milyon dolarlık gelinlik de dahil 9 milyon doları bulacak. Beyonce ve Jay Z düğünde canlı performans için 2 milyon dolar talep ederken kaynağa tarafından havai fişeklere 200 bin dolar, çiçeklere 1 milyon dolar, güvenlik içinse 3 milyon dolar harcanacak. Yemeklerin tabak fiyatı 2 bin doları geçiyor. Nikah eğlencesi Paris’teki Versay Sarayı’nda gerçekleşecek sonradan Floransa’ya geçilecek. 

PROVA YEMEĞİ BİLE YÜZBİNLERCE DOLAR

Radar Online adlı bir magazin sitesine göre, Kardashian ve West’in nikah yemeği provası bile 650 bin dolara mülk oldu. Radar Online’a konuşan kaynaklar, düğün yemeği için dünyanın dört bir yanından aşçıların geldiğini söyledi. Düğünde konuklara dağıtılacak şampanyaların şişe fiyatları 6 bin dolardan başlıyor.

200 BİN DOLARLIK HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Düğünde yapılacak havai fişek gösterisinin maliyetiyse 200 bin dolar. Kaynaklar, Kardashian’ın bu düğünün yüzyılın düğünü olmasını istediğini bu yüzden de kesintisiz kraliyet düğünlerini izlediğine sinyâl etti. İngiliz Kraliyeti’nin Prens Charles ile Kate Middleton ile gerçekleştirdiği nikah, tatil ve ülke genelindeki üst seviye kutlamaların da etkisiyle 20 milyon sterline yaklaşmıştı.

{Makaleler} kategori içerikleri, Milyon dolarlık yılın düğünü konusu hakkında bilgiler, Milyon dolarlık yılın düğünü açıklaması, Milyon dolarlık yılın düğünü haberi, Milyon dolarlık yılın düğünü görselleri, Milyon dolarlık yılın düğünü iletişim, Milyon dolarlık yılın düğünü bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

81 − = seventy two