Trend Konular kategorisinde yayınlanan Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi başlığı altınd bulabilirsiniz.

Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Fashionİst Fuarı; abiye, gelinlik ve damatlık modasının dünyaca meşhur marka ve tasarımcılarını ikinci kere İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor. Patika Fuarcılığın organize ettiği, OTİAD’ın (Osmanbey Dokuma İşadamları Derneği) takviye verdiği fuar, 21-23 Kasım 2014 …

Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Fashionİst Fuarı; abiye, gelinlik ve damatlık modasının dünyaca meşhur marka ve tasarımcılarını ikinci kere İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Patika Fuarcılığın organize ettiği, OTİAD’ın (Osmanbey Dokuma İşadamları Derneği) takviye verdiği fuar, 21-23 Kasım 2014 tarihleri arasında Lütfü Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

30’un üstünde yerli ve yabancı tasarımcı ile yüzlerce abiye, gelinlik ve damatlık markası, 2015 yılı kreasyonlarını “FASHIONİST” Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı’nda sergileyecek. Fuara, milli ve uluslararası abiye, gelinlik, damatlık üreticilerinin yanı sıra öyle çok ünlü markanın satın alma yöneticileri de katılacak.

25 bin metrekarelik bir alanda düzenlenecek FASHIONİST’te bu yıl, sektöre istikamet veren 120 seçkin firmanın en şık ve en benzersiz abiye, gelinlik ve damatlıkları moda severlerle buluşacak.

Fuar her tarafında yerli ve tanıdık olmayan tasarımcıların gerçekleştirileceği birbirinden renkli defilelerin yanı sıra yüzlerce ünlü markanın düzenleyeceği sergi ve gösterilerle, 2015 yılının abiye, gelinlik ve damatlık modası tanıtılacak.

Türk tasarım ve markaları FASHIONİST ile dünya pazarına açılıyor

Abiye, gelinlik ve damatlıkta Türk tasarımcıları ile Türk markalarına, Avrupa ilk önce almak üzere Rusya, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Afrika pazarında yeni ufuklar açan fuar, bu sene 65 ülkeden 25 bin kişinin üzerinde yerli ve tanıdık olmayan ziyaretçiye konut sahipliği yapacak.

Birincil yılında 47 ülkeden 12 bini tanıdık olmayan almak üzere 18 bin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan Fashionİst, meşhur tasarımcıların benzersiz modelleri ve markaların yeni kreasyonları ile dünya moda trendlerini belirleyen bir organizasyon olmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz yıl katılımcılarına 150 milyon dolarlık bir iş hacmi sağlayan ve bu sene 300 milyon dolarlık bir iş hacmine ulaşması hedeflenen Fashionİst Fuarı, Türk tekstil sektörü ile Türk abiye modasına istikamet veren Osmanbey tekstil sanayicilerine yeni ve büyük pazarlar yaratması açısında da büyük bir tartı taşıyor.

Ezra+Tuba, “GELECEĞİN” kadınıyla Fashionist’te…

FASHIONİST bu yıl, Ezra+Tuba Çetin’in 2015 yılına damgasını vuracak “Giyilebilir Teknoloji” konseptli defilesiyle start alacak.Fuarın açılış galasında dünyaca ünlü Türk tasarım markası Ezra+Tuba, modanın zerafetini teknolojiyle birleştirdikleri koleksiyonlarını ilk önce podyuma taşıyacak.

{Makaleler} kategori içerikleri, Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi konusu hakkında bilgiler, Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi açıklaması, Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi haberi, Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi görselleri, Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi iletişim, Fashionİst’den 2014, 300 milyon dolarlık iş hacmi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixty four − = 61