Trend Konular kategorisinde yayınlanan Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu başlığı altınd bulabilirsiniz.

Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Denizli’de, maddesel engelli 2 çiftin gelinlik ve damatlık gerçek dışı, Merkezefendi Belediyesince organize edilen nikah programıyla gerçeğe dönüştü…

Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Denizli’de, maddesel engelli 2 çiftin gelinlik ve damatlık gerçek dışı, Merkezefendi Belediyesince organize edilen nikah programıyla gerçeğe dönüştü.

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi kursiyerlerinden Abdullah ve Sevgi Bitip Tükenmez ile Salih ve Zehra Cura çiftinin gelinlik ve damatlık giyme hayalinden bilen Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, bunu gerçekleştirmek için harekete geçti.

Gerekli hazırlıkların yapılmasının gerisinde çiftler için düğün organize edildi. Gelin arabasına çevrilen minibüsle akademiye gelen engelli çiftler, burada davul zurna eşliğinde karşılandı.

Burada düzenlenen düğünde çiftler için ziyafet tertip edildi.
Merkezdeki kursiyerlerin de alaka gösterdiği faaliyet renkli görüntülere sahne olurken, gelin ve damatlara değişik hediyeler verildi.
Gelinlik giyen kadınlar gözyaşlarına baskın olamadı.
Çiftler sonra süslenen minibüsle konvoy halinde gelin güvey fotoğraflarını çektireceği İncilipınar Parkı’na gitti. Haber

https://www.haberler.com/engelli-ciftlerin-gelinlik-damatlik-hayali-gercek-11586228-haberi/

{Makaleler} kategori içerikleri, Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu konusu hakkında bilgiler, Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu açıklaması, Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu haberi, Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu görselleri, Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu iletişim, Engelli Çiftlerin Gelinlik Damatlık Hayali Gerçek Oldu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + one =